Moto Watin

Skutery i motocykle

Auto-Watin
ul. Obornicka 4 62-002 Suchy Las

Gilera Fuoco 500

Cena od 36 000 PLN

Sportowa elegancja

Wyjątkowy poziom bezpieczeństwa, przyczepności i dobrej zabawy – dzięki innowacyjnemu przedniemu zawieszeniu – doprowadzono do perfekcji w Gilerze Fuoco 500. Zaawansowany przegubowy układ równoległy wyposażono w mechanizm rolujący, który składa się z czterech dźwigni odlanych z aluminium. Za pomocą solidnych zawiasów są przymocowane do środkowego łożyska i dwóch bocznych łożysk, które z kolei łączą się z dźwigniami zawieszenia poprzez bolce i łożyska kulkowe. Dzięki temu rozwiązaniu Gilerę Fuoco 500 prowadzi się jak zwykły pojazd dwukołowy, ale przy zachowaniu takiej solidności i bezpieczeństwa, które mogą być zagwarantowane tylko przy użyciu podwójnego przedniego koła.

Dzięki elektrohydraulicznemu zamkniętemu systemowi kontroli aktywacji, działającemu przy przednim zawieszeniu, Fuoco 500 potrafi utrzymać odpowiednią postawę nawet bez obniżenia centralnej podpórki. Umożliwia to łatwe parkowanie w każdej pozycji, przy jednoczesnym wyeliminowaniu potrzeby kładzenia stóp na ziemi podczas postoju na światłach. Dwa przednie koła dominują na drodze w każdych warunkach, zapewniając dobrą zabawę i zadowolenie z pojazdu oraz doskonałą przyczepność, nieosiągalną dla tradycyjnych skuterów. Bezpieczeństwo podniesiono poprzez zastosowanie układu hamulcowego z trzema tarczami o średnicy 240 mm. Fuoco 500 ma zintegrowany system hamulcowy, który jest obsługiwany przez dźwignię nożną..

Wydajny

Na krętych drogach dotrzymuje kroku najlepszym motocyklom, pozwala cieszyć się z jazdy nawet na nie najlepszym asfalcie, z łatwością rusza z miejsca podczas jazdy w mieście: to wygody, które może Ci zapewnić tylko Gilera Fuoco 500.

Silnik Master 500, w który wyposażono Fuoco 500, to prawdziwy generator emocji: o pojemności 492 ccm, z podwójnym zapłonem, jednym cylindrem i 4 zaworami na cylinder, elektronicznym wtryskiem paliwa, chłodzony cieczą. Rozwija maksymalną moc 40 KM przy 7 250 obrotach na minutę, a maksymalny moment obrotowy wynosi ponad 46.5 Nm przy 5 250 obrotach na minutę.

Wprowadzenie systemu podwójnej świecy zapłonowej zoptymalizowało spalanie w cylindrze, a tym samym ograniczyło poziom hałasu i emisję zanieczyszczeń. W rezultacie powstał elastyczny i bardzo wydajny silnik, z wysokim momentem przy średnich i niskich obrotach, który pozwala Fuoco 500 osiągnąć maksymalną prędkość około 150 km/h. Jednocześnie skuter spełnia wszystkie aktualne normy dotyczące emisji zanieczyszczeń, dzięki „zamkniętej pętli” układu wtryskowego wyposażonego w czujnik tlenu w spalinach i katalizator.

Absolutnie oryginalny

Innowacyjny, indywidualny i w swojej własnej lidze: wygląd to pierwsze, na co zwracamy uwagę przy spotkaniu z Gilerą Fuoco.
Mocne, bezkompromisowe linie wyrażają siłę i charakter.

Prosta, lecz niebanalna przednia część zdecydowanie wyróżnia się dzięki elementom takim jak podwójne, 12-calowe koła oraz powiększona, cylindryczna stalowa osłona. Dzięki oszczędnemu zastosowaniu tworzyw sztucznych całe piękno oryginalnego przedniego zawieszenia pozostaje na widoku.

Pięcioelementowe światła przednie –w tym dwa największe wyposażone w kraty ochronne, które zaczerpnięto ze świata off-roadu – doskonale pasują do stożkowatej czarnej owiewki i kierownicy w motocyklowym stylu. Agresywne linie cechują także tylną owiewkę, której cylindryczna część współgra z wyglądem przodu, a jednocześnie służy jako półka na bagaż i solidny uchwyt dla pasażera.

Fuoco 500 otrzymało także wspornik tablicy rejestracyjnej o zupełnie nowym kształcie. Model jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.